Powstaje nowe Studium Uwarunkowań  i  Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego

Szanowni  Państwo ,

Powstaje nowe Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego – dla Miasta.

Prosimy zapoznać się ze szczegółami i wziąć czynny udział  wysyłając swoje opinie  do nowego projektu. Oprócz zapoznania się z całością do czego zachęcamy prosimy szczególną uwagę skupić na naszym osiedlu.

Z pełnym projektem można zapoznać się na stronach Miejskiej Pracowni Urbanistycznej- www.mpu.pl .

Do projektu Studium MPU  zbiera opinie do 6 maja 2022

Zarząd Osiedla Junikowo

Koncert kolęd

Serdecznie zapraszamy na koncert kolęd w wykonaniu pedagogów i studentów Prywatnego Policealnego Studium Sztuki Wokalnej w Poznaniu. Koncert będzie miał miejsce w sobotę 30 stycznia o godz. 19:15 w kościele p.w. św. Andrzeja Boboli przy ul. Junikowskiej 48. Przed koncertem jest możliwość uczestnictwa w Mszy Świętej o godz. 18:30. W programie kolędy solowe i kameralne Feliksa Nowowiejskiego w specjalnym opracowaniu, jak również Józefa Świdra, Jana Maklakiewicza i Mirosława Gałęskiego.

Film o Junikowie w TVP Info Poznań

Szanowni Państwo Junikowianie,
W ramach cyklu programów popularyzujących działania władz gmin i miast na rzecz lokalnych społeczności pn. „Taka Gmina” w dniu 19 grudnia o godz. 18.02 w lokalnej telewizji TVP 3 – Poznań został wyemitowany film o Junikowie, w którym między innymi przedstawione zostały działania Rady Osiedla Junikowo. Powtórka programu w środę 23 grudnia. Film można także zobaczyć pod tym adresem: http://poznan.tvp.pl/23253337/19122015
Zarząd Osiedla Junikowa