BoiskoRozpoczęcie rezerwacji: 24 kwietnia 2013

System działa poprawnie jedynie na przeglądarkach: Opera, Firefox, Chrome oraz IE 9 oraz IE 10

Na tej podstronie zamieszczane bedą wszystkie informacje i ogłoszenia związane bezpośrednio z boiskiem.
Adres e-mail do spraw związanych z boiskiem: boisko@junikowo.com

Ponadto chcielibyśmy także, aby również Państwo przyczynili się do lepszego funkcjonowania boiska i rezerwacji, a mogą to Państwo zrobić w następujący sposób:

 • W przypadku zauważenia butelek lub innych śmieci leżących na boisku wystarczy je wrzucić do koszy, które są ustawione przy ławkach na boisku.
 • Przed każdym swoim terminem radzimy również wydrukować sobie aktualny plan rezerwacji, aby w razie zajęcia boiska przez inną osobę mieć jak dowieść, że rzeczywiście w tym czasie trwa Państwa rezerwacja
 • Rezerwacje na dany dzień, można składać jedynie do godziny 22:00 dnia poprzedniego.
 • Jeżeli zauważą Państwo jakikolwiek ubytek lub usterkę na boisku, prosimy bezzwłocznie ją zgłaszać, abyśmy mogli jak najszybciej interweniować.
 • 85 Responses to Boisko

  1. Pingback:Boisko w parku przy ulicy Grunwaldzkiej 250/252 - Rada Osiedla Junikowo

  2. efe mówi:

   rezerwacja przez maila chyba nie dziala poprawnie:(

  3. gracz mówi:

   system rezerwacji boiska jest mierny a chetnych do grania coraz wiecej.Jezeli „Rezerwacje na dany dzień, można składać jedynie do godziny 22:00 dnia poprzedniego” to dlaczego aktualizacje sa wprowadzane co 3 dni ? zgloszenie wplynelo 15.50 poniedzialek a w srode na godz.15.00 rezerwacji nie ma choc termin jest wolny-w takim przypadku aktualizowania storny rozpiska na 1 tydzien poprzedzajacy tez jest troche niepowazna- ten system jest do szybkiej poprawki-wakacje coraz blizej…

   • Stanisław Rosada mówi:

    Proszę zatem o konkretne propozycje, w jaki sposób można ten system poprawić 🙂 Krytyka problemu powinna iść w parze z rozwiązaniem.

    Poza tym: wszystkie Pana terminy (poza środowym, który nota bene został już wcześniej zajęty) zostały wprowadzone do systemu. Pana nazwisko już jest w rozpisce na następny tydzień. Lista na następny tydzień pojawia się zawsze w weekend.

    • gracz mówi:

     Najlepszym sposobem bedzie codzienne podanie aktualnej rozpiski na np.3 tygodnie co pomoze ludziom w lepszym planowaniu spotkan na boisku i pozwoli uniknac problemu z czekaniem na potwierdzenie rezwerwacji. dziekuje 🙂

  4. michal mówi:

   Nie wiem co wam nie pasuje. Mi sie podoba szybko sprawnie i bez klopotow. Wysylajcie zgloszenia wczesniej a nie na ostatnia chwile.

  5. marzena mówi:

   Drugi raz próbowałem zarezerwować kort.
   Niestety od poniedziałku do środy nie mam żadnej informacji.
   Zdarzyło mi się to drugi raz.
   To chyba jakieś kpiny.

   • Rada Osiedla JunikowoRada Osiedla Junikowo mówi:

    Sytuacja już wyjaśniona, w tym przypadku nie doszedł mail. Proszę o branie pod uwagę tego, że jeśli nie ma odpowiedzi na maila, to oprócz tego, że mogłem go nie zauważyć, zawinić może też coś po Państwa stronie (w tym przypadku skrzynka pocztowa)

  6. tomek mówi:

   Czy są jakieś ogólne zasady rezerwacji kortu? Tzn. czy jest jakiś maksymalny zakres czasowy, na jaki można rezerwować kort? Na stronie są dostępne pliki wordowskie z tabelami aktualnymi do 11 sierpnia, a okazuje się, że rezerwacje zapisane są już do końca sierpnia albo dłużej. Może by to w jakiś sposób usankcjonować albo częściej aktualizować tabele. Obecnie ma się wrażenie, że jest wiele wolnych terminów, po czym po odpowiedzi Rady Osiedla Junikowo okazuje się, że jednak sporo terminów już zajętych. To dosyć irytujące.

  7. Człowiek mieszkający na osiedlu mówi:

   Wnoszę o to, żeby każda chętna osoba miała maksymalnie jedną godzinę w ciągu dnia, ponieważ chętnych jest dużo, a ciągle te same nazwiska widnieją i to po kilka godzin, a dzieci i młodzież chcąca grać na tym korcie, boisku nie ma takiej możliwości.
   Pozdrawiam.

  8. gracz27 mówi:

   VETO !!! PROTESTUJĘ !!!
   chciałbym zwrócić uwagę na nieprawidłowości dotyczące rezerwacji kortu.
   Przykładowo: w tygodniu 5-11.08 Pan/Panii Bartkowiak zarezerwował 12h na korcie. Prawdziwą rekordzistką jest jednak Pani Berlińska, bo aż 16 h tygodniowo i to czasami po dwa razy dziennie : rano i wieczorem…(łacznie 3h dziennie)… To oburzające !

   Uważam , że jest to rażące naruszenie zasady fairplay.
   To niesprawiedliwy, nierówny dostęp do kortu!
   Używanie Kortu ma służyć rekreacji mieć charakter prorodzinny-a nie służyć komuś do nabijania kasy !!!
   Po konsultacji z innymi graczami, proponowałbym wprowadzić rozsądne ograniczenia (limit rezerwowanych godz na tydzień), tj max 6h tygodniowo/1 osoba.

   Proszę o przemyślenie moich uwag oraz o ewentualny komentarz.
   Pozdrawiam, gracz27

   • Junikers mówi:

    Również czekam na jakiś odzew/komentarz w tej sprawie.
    Optuję za limitem ilości rezerwacji. Chciałbym także wiedzieć od kiedy można składać rezerwację na tydzień którego nie ma w rozpisce.

   • Pele55 mówi:

    Myślę, ze pachnie to już komercją a więc powinno to być sprzeczne z zasadami wynajmu kortu.

  9. tomek mówi:

   Zgadzam się z powyższymi wypowiedziami, jeśli chodzi o ustalenie limitu tygodniowego, ale moim zdaniem 6 godz. to zbyt mało. Jak ktoś ma możliwość i chęć grania codziennie, to dlaczego aż tak mu to ograniczać.
   Mniej więcej do czerwca z kortu korzystało dużo mniej osób, z rozpoczęciem wakacji ta liczba wzrosła, i rozumiem wszystkich, którzy mają problemy z rezerwacją. Najpierw proponowałbym, aby w sprawie rezerwacji wypowiedziała się większa ilość ludzi. Ustalanie limitu na podstawie wypowiedzi 2 oburzonych to osób będzie pochopne. Ja proponuję również o stworzenie jakiegoś regulaminu korzystania i rezerwacji kortu. Np. z jakim maksymalnym wyprzedzeniem można rezerwować kort. Postulowałbym również o częstsze aktualizacje tabeli z rezerwacjami.
   Wszyscy się pewnie zgodzimy, że boisko ma służyć okolicznym mieszkańcom; wszystkim. Osobiście byłbym za limitem ok 8-10 godz. na tydzień.
   Proszę o więcej opinii, a może udałoby się zorganizować jakieś spotkanie na miejscu większej liczby osób i omówienie problemu. Jeśli byłaby taka możliwość, to mógłby w tym spotkaniu uczestniczyć reprezentant Rady Osiedla albo osoba obsługująca tą część strony i rezerwacje. Co Państwo na to?

  10. gracz mówi:

   Musiało do tego dojsc:) bylem pierwszy ktory zwrocil uwage na zly system rezerwacji kortu i brak aktualnej rozpiski na kilka tygodni do przodu-oby udalo sie to usprawnic. Jezeli chodzi o limit godzin w tygodniu to jest dobry pomysl.Sam wiele terminow rezerwowalem ale uwazam ze 3x w tygodniu po 2 godziny zupelnie wystarczy zeby sie nagrac.Dodalbym do tego jeszcze 1 h treningowa lub jak kto woli zabawe z dzieckiem zona lub zwykly trening serwsowy 😀
   Swoja droga jestem ciekaw co robia ci ludzie po 2h dziennie na korcie???
   Proponuje limit tygodniowy 7h 🙂

   • Pele55 mówi:

    Skoro jest tylu chętnych to limit powinien być np. 5 godzin miesięcznie, aby każdy w miesiącu mógł skorzystać

  11. Lukasz mówi:

   Jest problem ze światłem na boisku. Palą się światła tylko na jednej połowie boiska. Bardzo proszę o ustawienie światła w taki sposób, żeby świeciło także na drugą stronę.

  12. Marek mówi:

   Witam serdecznie,
   -rezerwacja kortu z limitem dziennym lub tygodniowym to dobry pomysł

   -jednocześnie pierwszeństwo w rezerwacji kortu powinni mieć mieszkańcy zameldowani na terenie Junikowa
   (należałoby stworzyć listę osób chcących grać na korcie i mogliby wtedy oni rezerwować kort przez np.poniedziałek , wtorek a cała reszta dopiero od środy)

   -w przypadku dużej ilości chętnych można wprowadzić symboliczną opłatę np. 5zł za godzinę i wtedy uniknęlibyśmy rezerwacji „tak na wszelki wypadek” i byłyby pieniądze na modernizację kortu

   • Marek mówi:

    Rezerwacja kortu przez np.poniedziałek, wtorek oznacza jedynie że w tych dniach wpływałyby maile z pierwszeństwem od mieszkańców Junikowa oczywiście na różne dni i godziny tygodnia

  13. bartek mówi:

   Jestem za tym żeby:
   – zrobić limit grania do 6h w tygodniu (przy max 2h na dzień)
   Uważam że jak ktoś rezerwuje 25h tygodniowo przy takim wysokim zainteresowaniu jest kompletnie nie na miejscu i trzeba to zmienić.
   – Jeśli komuś nie będzie pasowało przyjsc na swoja rezerwacje moglby napisac tutaj w komentarzach swoje nazwisko ,data i godzina rezerwacji – dzieki temu ktos inny bedzie mogl skorzystac i wypelnic lukę. Juz kilka razy zauwazylem ze boisko jest wolne a rezerwacja byla.
   – Częściej powinny być aktualizacje rezerwacji ,zmniejszy to zdecydowanie zamieszanie.

  14. Marek mówi:

   Witam serdecznie
   -rezerwacja kortu z limitem dziennym lub tygodniowym to dobry pomysł

   -jednocześnie pierwszeństwo w rezerwacji kortu powinni mieć mieszkańcy zameldowani na terenie Junikowa
   (należałoby stworzyć listę osób chcących grać grać na korcie i mogliby oni wtedy rezerwować kort mailem przez np.poniedziałek,wtorek oczywiście na różne dni i godziny tygodnia a pozostali mogliby to zrobić dopiero od środy)

   -w przypadku dużej ilości chętnych można wprowadzić symboliczną opłatę np. 5zł za godzinę i wtedy uniknęlibyśmy rezerwacji „tak na wszelki wypadek” i byłyby pieniądze na modernizację kortu

  15. gracz26 mówi:

   Również jestem zdania iż przy tej liczbie chętnych tygodniowy limit 6-8h to konieczność. Jestem także za możliwością rezerwacji na możliwie długi okres czasu do przodu- jest to moim zdaniem olbrzymie ułatwienie szczególnie dla osób pracujących ( i nie tylko), którym w tygodniu odpowiadają tylko bardzo ograniczone terminy i pozwala uniknąć sytuacji w której dogodny termin przepada, bo godzinę wcześniej zarezerwował go ktoś inny (chociaż ostatecznie i tak pozostaje kto pierwszy ten lepszy;]). Zapewne rozwiązaniem idealnym byłby automatyczny system rezerwacji- każdy gracz się rejestruje, ma swoje konto do którego przypisany jest tygodniowy limit godzin i może na bieżąco swoimi rezerwacjami w ramach tego limitu oraz dostępnych terminów, zarządzać. Zdaję sobie jednak sprawę że wdrożenie takiego rozwiązania zapewne wiązało by się z trudnościami natury technicznej oraz finansowej. Nie mniej jakikolwiek nowy system zostanie przyjęty, poza sprawnymi rezerwacjami powinien umożliwiać również sprawne tych rezerwacji odwoływanie- każdemu może coś wypaść (choroba, kontuzja…) dobrze żeby w takiej sytuacji dać szansę wykorzystania kortu innym chętnym. Obecnie, bez informacji o odwołaniu rezerwacji z „kilkudniowym” wyprzedzeniem, kort w godzinach tej rezerwacji będzie zapewne pusty.

  16. gracz26 mówi:

   Odnosząc się do propozycji Pana Marka, szczególnie dotyczącej opłaty, sądzę ze wprowadzenie tygodniowego limitu 6h, w zupełnosci wystarczy do rozwiązania problemu zarówno braku wolnych terminów (w ubiegłym tygodniu dzięki takiemu limitowi były by dostępne dodatkowe 23h) jak i rezerwacji „tak na wszelki wypadek”.

  17. tomek mówi:

   Podoba mi się pomysł z pierwszeństwem rezerwacji dla mieszkańców Junikowa. Z kortu korzystać mogą wszyscy mieszkańcy Poznania i ciekawe, ilu tak naprawdę z graczy rzeczywiście mieszka w okolicy.
   Widzę również, że większość optuje jednak za sześciogodzinnym limitem i 2 godz. dziennie max.

  18. gracz mówi:

   Witam.
   Dzis wyslalem po raz 3 maila o rezerwacje-nie wiem gdzie jest problem ale odpowiedzi zadnej.Rozumiem ze jest problem w tej chwili z organizacja ale w poprzednim tygodniu byly okienka w rozpisce gdzie chcialem sie wcisnac nawet na godzinke bo mieszkam w okolicy kortu. Jezeli nie ma zadnej rozpiski to co sie dzieje w tej chwili na korcie-gra kto chce czy sa rezerwacje zrobione tylko dla wybranych?

  19. gracz26 mówi:

   Z tego co widzę jestem jedną z pierwszych osób, które miały okazję skorzystać z nowego systemu;] Koncepcyjnie system wydaje się ok, sądzę że w praktyce będzie tak samo, tak że BRAWO dla twórcy. Jedyne czego może brakuje to nazwiska osób rezerwujących dany termin widoczne dla wszystkich, chociaż być może to kwestia przyzwyczajenia z dotychczasowego systemu.

  20. Marcin mówi:

   w nowym systemie w przypadku gdy nie będziemy mogli pojawić się na korcie można odkliknąć rezerwację, dzięki czemu kort nie będzie pusty 🙂

  21. gracz mówi:

   Gratulacje!
   Nowy system bardzo ładnie przygotowany.Pozwala na łatwe i przede wszystkim szybkie rezerwowanie kortu 🙂 Świetna robota 🙂

  22. gracz27 mówi:

   Nowy system rezerwacji wydaje się być lepszy. To postęp. Brawo ! 🙂
   Sądzę jednak, że nazwiska ( czy też inne oznaczenie graczy, może być nick) powinny się na planie znaleźć z co najmniej dwóch powodów:
   -po pierwsze- umożliwi to identyfikację gracza, tzn można sobie plan wydrukować, celem potwierdzenia rezerwacji
   w przypadku sytuacji spornej ,
   -po drugie-dzięki temu system staje się przejrzysty
   i wykluczy ewentualne nadużycia (odpukać!!!), czyli sytuację w której jeden gracz rezeruje więcej niż 8h/ tyg.

   Proszę o przemyślenie moich uwag.
   Pozdrawiam serdecznie,
   gracz27

  23. gracz27 mówi:

   Podsumowując : popieram sugestie gracza26 z dn. 16.08:
   „Jedyne czego brakuje , to nazwiska osób rezerwujących dany termin WIDOCZNE DLA WSZYSTKICH”.

   pozdr, gracz27

  24. gracz mówi:

   nazwiska nie sa konieczne -wystarczy ze przedstawisz zdjecie zrobione telefonem ze swojego konta ze masz rezerwacje w tych godzinach-nikt oprocz ciebie nie moze sie zalogowac na twoje konto wiec takiego samego zdjecia nie moze okazac 😀 kontrolowac tez nie musisz kto ile gra bo powyzej 8h nie da rady zarezerwowac(auto blokada)

  25. gracz(ka) mówi:

   Czy ktoś się orientuje dlaczego oświetlenie kortu działa „chimerycznie”? Nieraz można je włączyć a innym razem (np. dziś) nie. Rezerwację mam znów na jutrzejszy wieczór. Warto się wybrać czy może powinnam sobie odpuścić? Pozdrawiam. gracz(ka)

  26. tomek mówi:

   Dalej występuje problem z oświetleniem. Zgłosiłem sprawę na adres, pod którym wcześniej rezerwowało się kort, ale na razie nie doczekałem się odpowiedzi. Czy inni też mają ten problem?

  27. Mariusz mówi:

   Witam. Kiedy zaczniemy sezon tenisa ziemnego? Jest juz wystarczajaco cieplo by mozna było grac 🙂 Prosze o zamontowanie siatki i wznowienie rezerwacji.Jestem pewien ze wielu chetnych bedzie. pozdrawiam

  28. tomek mówi:

   Witam, przyłączam się do wniosku Mariusza. Rozwieście siatkę, naprawcie czujnik zmierzchu dla oświetlenia i zaczynamy nowy sezon. 🙂

  29. Gracz27 mówi:

   Witam,
   Ja również przyłączam, się do głosów Tomka o Mariusza.
   Pogoda jest już na tyle dobra ,że warto rozwiesić siatkę…i
   let’s play ! 😉

  30. michał mówi:

   Już można było by grać od miesiąca. Apelujemy do Pana od siatki aby już ją zawiesił 😀

  31. Zła i Zniesmaczona mówi:

   Próbuję się zarejestrować w systemie rezerwacji chyba setny raz. Ciągle otrzymuję informację, cyt. „Niestety wystąpił błąd – najprawdopodobniej została podana błędna informacja w adresie strony.”. Proszę o odpowiedź, o co chodzi. Nie piszę e-maila, bo już z praktyki wiem, że nie dostanę odpowiedzi.

  32. Kasia28 mówi:

   Witam,
   dopiero wczoraj dowiedziałam się o fajnej inicjatywie kortu na Junikowie. Ale niestety widzę, że chyba za późno..:( Czy jest jakaś szansa, że ktoś zwolni jakieś godziny i czy wtedy kalendarz jest aktualizowany? A może ktoś chciałby odstąpić jakąś godzinkę-dwie :)?

  33. Piotr mówi:

   Jako szczęśliwy i wdzięczny użytkownik kortu przy ul. Junikowskiej dodam swoją uwagę. Jeżeli kort ma służyć krzewieniu kultury sportowej, a nie zarobkowaniu, lub regularnemu trenowaniu, to obserwując powtarzające się nazwiska, również jestem za wprowadzeniem limitu 1h dziennie dla każdego zawodnika i ograniczeniu liczby godzin w tygodniu do 6. Jest to wymiar godzin, który pozwoli każdemu amatorskiemu zawodnikowi na zaspokojenie jego sportowych ambicji. Jeżeli zawodnicy lub trenerzy stawiają na ten sport, to nie brakuje w Poznaniu płatnych kortów tenisowych.
   Pomijam fakt, że osoby które regularnie rezerwują kort na kilka godzin, nie pojawiają się na zarezerwowany termin.
   pozdrawiam
   Piotr

  34. mariusz mówi:

   Witam. Problem niewykorzystanych rezerwacji niestety jest i bedzie.Rozumiem rozgoryczenie Piotra i mysle ze zmniejszenie limitu tygodniowego do 6h moze pomoc. Niezgadzam sie jednak z limitem 1h dziennie poniewaz jest to zbyt malo czasu na rozgrzewke i rozegranie chocby 1 seta-kazdy kto chce grac a nie obijac pilke o ogrodzenie o tym wie 😀 i nie trzeba byc zawodnikiem czy trenerem by o tym wiedziec 😀

   • Piotr mówi:

    jest juz poprawa z anulowanymi rezerwacjami. jesli chodzi o niewykorzystane godziny to jest proste rozwiazanie, wprowadzenie symbolicznych 5 zł za godzine i okaze się kto bedzie mniej rezerwowal;] a co do grania 1 godzine, rozgrzewka i jeden set w godzine zawsze wystarczy, chyba ze ktos podczas tej rozgrzewki i seta chcialby sie nauczyc tenisa, wtedy brakuje czasu;] mysle ze rezerwowanie max 2x w tygodniu po dwie godziny sporo by usprawnilo. pogodzi nienasyconych i da szanse innym. a co do jednogodzinowej rezerwacji, skoro rezerwuja mieszkancy osiedla, to wszyscy mamy blisko i nie zawsze tenis mus byc dwugodzinna batalia. pozdrawiam:)

    • Mariusz mówi:

     System rezerwacji mozna spróbowac troche usprawnić i mogłaby pomóc w tym drobna opłata za godzine ale trzeba pamietać ze kort nie jest kryty i warunki pogodowe utrudniaja korzystanie z rezerwacji.Poza tym zawsze sie znajdzie ktos co bedzie narzekac bo nie jest tak jakby on chciał a to jest juz problem nie do przeskoczenia 😀

  35. Kuba mówi:

   Piotr może Ty nie potrzebujesz rozgrzewki i wystarczy Tobie 1 set ale dla wielu to zdecydowanie za mało!Zgadzam sie z Mariuszem , 2 godziny to optymalny czas na rozegranie normalnie 2 setów. Co do limitów w tygodniu sądze ze 3 razy po 2 h jest to sporo a i miejsce dla innych by sie dzieki temu znalazło. Rezerwacje ciągle mają te same osoby niektore 6 razy w tygodniu , są i tacy co 2 razy dziennie rezerwują i często widzę że kort stoi pusty mimo rezerwacji, ludzie rezerwują co się da bo nie wiedzą kiedy im będzie pasowało. Limit by wiele zmienił na plus, pozdrawiam

  36. Bartek mówi:

   Również jestem za ograniczeniem rezerwacji do 6 godzin tygodniowo. Jestem jednak przeciwny ograniczeniu jednorazowej gry do 1 h. Dobre granie to właśnie 2 h. Ludzie którzy sobie bookują kort na cały tydzień i potem nie przychodzą albo zwalniają rezerwację (5 minut przed terminem!!) – proszę ogarnijcie się 🙂

  37. tomek mówi:

   Uważam, że 1 godz. to za mało, jeśli chce się rozegrać krótki, dwusetowy meczyk, więc jestem absolutnie za utrzymaniem obecnego stanu dziennego. Natomiast ograniczenie rezerwacji do 6 godz. tygodniowo to chyba dobre posunięcie, bo rzeczywiście od tego sezonu w systemie rezerwacji przewijają się ciągle te same nazwiska (w tym moje) i jest ograniczony dostęp dla większej ilości osób. Nie byłbym taki pewien, czy kort rezerwują tylko okoliczni mieszkańcy; przy rejestracji nie ma żadnej weryfikacji adresu.

  38. Kuba mówi:

   Witam wszystkich, a może zorganizowalibyśmy turniej w tenisa?

  39. Mariusz mówi:

   Pomysł dobry tylko ktos musi sie zająć organizacja.Dobrze by było zacząć od normalnej siatki do tenisa zeby nie było kłótni póżniej 😀 Na dzień dzisiejszy jeżeli ktos chce poznac nowego kolege/przeciwnika to jestem chetny 🙂 prosze zostawic nr tel 🙂 pozdrowionka

  40. Kuba mówi:

   Co do turnieju to czekam na propozycje jak to zorganizować.Może bardziej w formie ligi? Chętni by się wpisali na liste i każdy z każdym by zagrał?

  41. Gracz z Junikowa mówi:

   Prośba do Rady Osiedla Junikowo
   Szanowni Państwo, ideą wybudowania boiska było to żeby służyło ono lokalnej społeczności niestety obecny system rezerwacji sprawił że z kortu korzystają w ok.60% mieszkańcy innych dzielnic i okolicznych miejscowości , dodatkowo wystarczy mieć kilka e-maili i możemy swobodnie rezerwować dowolną liczbę godzin , jednocześnie 5min po północy kiedy wchodzi nowy system rezerwacji już nie ma wolnych terminów dlatego należy opracować system który ułatwi rezerwację mieszkańcą Junikowa albo wprowadzić system opłat dla osób nie mieszkających na terenie Junikowa a korzystających z kortu

  42. Gracz mówi:

   Witam. Mam prosbe do wszystkich uzytkownikow boiska 🙂 Prosze o poparcie mojej prosby do RADY OSIEDLA JUNIKOWO o zakup i zamontowanie siatki do tenisa ziemnego. Aktualna siatka do siatkowki sprawia spore trudnosci w roztrzyganiu przyznawania punktow-poprostu oczka sa za duze. Poniewaz w siatkowke nikt nie gra na tym boisku sensowna bedzie wymiana siatki.
   A wiec prosimy o siatke do tenisa ziemnego 🙂
   dziekuje i pozdrawiam 🙂

  43. M77 mówi:

   Boisko świetne wszystko ładnie wygląda tylko brakuje prawdziwej siatki do tenisa. Przyłączam sie do prośby o zawieszenie siatki do tenisa ziemnego 🙂

  44. mag77 mówi:

   Pomysł z nowa siatka jest bardzo trafiony.Z kortu korzystam od ponad roku.Miejsce i klimat bardzo fajny wszystko bardzo ladne ale od poczatku zastanawiam sie dlaczego nie ma normalnej siatki do tenisa ziemnego.Nigdy nie widzialam tam siatkarzy a grajacy w tenisa na pewno bardzo sie uciesza. Popieram prosbe Gracza do RADY OSIEDLA JUNIKOWO!!!
   Prosimy o siatke do tenisa ziemnego !!!
   dziekujemy:)

  45. tomek mówi:

   Można wysłać wspólny wniosek o zakup siatki. 3 osoby bym zebrał.
   Tylko w jakiej formie ten wniosek, jeden pisemnie z podpisami czy kilka elektronicznie?

  46. artur mówi:

   Witam, czy istnieje jakiś sposób aby zarezerwować kort?

  47. mariusz mówi:

   Zastanawiam sie czy czyta to ktos z rady osiedla junikowo. na temat siatki cisza to moze ktos napisze cos dlaczego NIE DZIALA SWIATLO NA BOISKU ???? przydaloby sie moc je wlaczac bo wieczory coraz krotsze a sa bardzo przyjemne do grania.
   PROSZE O ODPOWIEDZ

  48. Bartek mówi:

   Potwierdzam, byłem dzisiaj od 21 i nie działa światło, nie da się grać, nic nie widać, termin do wywalenia…. prosimy o interwencję 🙂

  49. tomek mówi:

   Wiecie, czy oświetlenie zostało naprawione? Teraz dni coraz krótsze.

  50. Piotr mówi:

   Światła na boisku nadal nie działają. Prosiłbym o rozwiązanie tego problemu. Z góry dziękuje.

  51. bartek mówi:

   Niestety światła ciągle nie działają.

  52. mariusz mówi:

   kiedy otwieramy sezon ? 🙂

  53. mariusz mówi:

   Dziekuje za odpowiedz:) Planowany jest jakis nowy system rezerwaji? inne kryteria? limity godzinowe ? pozdrawiam

  54. Bartek mówi:

   A czy oświetlenie jest już sprawne? Pozdrawiam

  55. mariusz mówi:

   Oświetlenie podobno jest sprawne tylko wylączone z powodu oszczędności. Wątpie żeby zostało udostępnione do korzystania , ale liczę na to że siatka wreszcie będzie do tenisa,na to są chyba większe szanse 🙂

  56. Gracz mówi:

   ladna pogoda , boisko tez ladne , ludzie chetnie przychodza i graja 🙂 tylko gdzie jest siatka dlaczego jeszcze nie wisi na swoim miejscu??? trudno to zrozumiec …

  57. zdziwiony mówi:

   na boisko jest rezerwacja – nareszcie 😀 Czy na siatke tez bedzie rezerwacja odzielnie 😀 ? dobrze ze chociaz linie sa 😀

  58. Gracz mówi:

   rezerwacja nie dziala poprawnie – tabelka na 2 nastepne tygodnie sie nie pojawia 🙁

  59. Gracz mówi:

   Prosimy o wczesniejsze odwoływanie rezerwacji zeby inni mogli skorzystac z tych terminow. Czesto jest tak ze pogoda do grania dobra termin zajety a boisko puste. Najgorsze jest to ze odwłlywane pozycje sa czesto na 5 min przed zajetym terminem a niektorzy sa na tyle bezczelni ze robia to w trakcie zarezerwowanych godzin lub nawet pozniej. FAIR PLAY nie mozesz zagrac to pozwol na to innym. Wiele osób czeka w domu na wolne boisko!!! jak sie to nie zmieni bede wpisywac tu nazwiska ktore rezerwuja i nie korzystaja-juz kilka znam ale narazie poczekam 🙂 NIE GRASZ TO POZWOL GRAC INNYM !!!

  60. zbyszek mówi:

   W jaki sposób można odwołać rezerwację?

  61. magicmateooo mówi:

   Może mi ktoś powiedzieć gdzie znajduje się ta rezerwacja kortu/boiska lub jak jej dokonać i skąd pobrać aktualną rozpiskę?

   • Marek mówi:

    Rezerwacja kortu:
    -należy kliknąć myszką na pole „witamy w systemie rezerwacji”
    -zalogować się lub wybrać przez kliknięcie myszką „obejrzyj terminarz”

  62. :) mówi:

   na tej stronie na gorze 🙂 duzy niebieski prostokat z napisem -WITAMY W SYSTEMIE REZERWACJI BOISKA…-robisz klik myszka i jest okienko ktore prowadzi do rejestracji,logowania lub ogladania rozpiski 🙂 Zbyszek termin odwolujesz w ten sam sposob jak rezerwujesz 🙂 pozdro 🙂

  63. zbyszek mówi:

   W sobotę 11.07 i w niedzielę 12.07 wielokrotnie jechałem samochodem obok kortu i za każdym razem był wolny, nikt nie grał, a pogoda była idealna do gry.
   Bardzo proszę nie blokować kortu, wystarczy odpowiednio wcześniej kliknąć dwa razy w rezerwację, żeby ją odwołać i będzie mógł grać ktoś inny.

  64. Bartek mówi:

   Proszę spróbujcie naprawić oświetlenie kortu. Obecnie będą się marnować terminy 19-20, 20-21, 21-22, a nie którym ludziom tylko takie pasują 🙂

  65. Gregory mówi:

   Witam,

   Chciałbym zwrócić uwagę na bezczelne oraz chamskie zachowanie niektórych użytkowników kortu, którzy traktują osiedlowe boisko jak swoją własność – nie przychodzą na umówione termy bądź odwołują termin gry po fakcie. Takie osoby z premedytacją „kradną” możliwość gry innym mieszkańcom Junikowa. Można się również spotkać z rezerwacją dwóch godzin, a gracze przychodzą na jedną godzinę lub rozpoczynają np. o 13:25 i kończą o 14:35.
   Jeśli nie czujecie się na siłach, a może nie potraficie zarządzać swoim czasem to zapraszam na płatne korty – wtedy może się nauczycie szanować czas i innych.

  66. gracz mówi:

   oświetlenie działa tylko jest wyłączone z powodu oszczędności 😀 ale co tu wymagać skoro nawet siatki do tenisa nie ma. Cieszmy sie tym czym mamy 😀 pozdro

  67. Porządek mówi:

   Rezerwacja boiska jest złym pomysłem, który się nie sprawdza. Godziny są zarezerwowane (kilka dni przed terminem) a osoby nie przychodzą, boisko stoi puste, nieużywane. Przychodzi Pan X, punkt 19.00 wygania ludzi grających, ma rezerwacje na 2 godziny a gra 40 min hahah Na innych boiskach do gry w piłkę/kosza nie istnieje żaden system rezerwacji a funkcjonują tak samo.
   Może przykładem z innych boisk, jeśli jest wolne można grać, jeżeli jest zajęte wystarczy zapytać ile jeszcze trwać będzie gra i poczekać te max 30 min… Problem jest głównie u ludzi dorosłych, którzy traktują je praktycznie jako swoje. W poznaniu jest pełno kortów na których można dokonać płatnej rezerwacji i wykorzystywać czas według swoich potrzeb nie psując zabawy INNYM.

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


  *