II Etap konsultacji społecznych „Junikowo – Północ”

Zapraszamy na II etap konsultacji społecznych dotyczących projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego „Junikowo – Północ” w Poznaniu.

Spotkanie z zespołem projektowym Miejskiej Pracowni Urbanistycznej, którego celem będzie omówienie uwarunkowań i założeń do projektu planu oraz zebranie sugestii dot. ww. obszaru, odbędzie się w czwartek, 24 kwietnia 2014 r. o godzinie 17.00  w Gimnazjum Nr 58, ul. Małoszyńska 38 w Poznaniu.

Kontakt:

Kwestie merytoryczne: Miejska Pracownia Urbanistyczna, Projektant prowadzący:

Dorota Goranowska-Buryan, tel. 61/8455 065.

Kwestie organizacyjne spotkania: Biuro Prezydenta Urzędu Miasta Poznania:

Agata Przybylak, tel. 61/878 50 95.

http://www.poznan.pl/mim/public/main/attachments.html?co=show&instance=1017&parent=64853&lang=pl&id=158141

Dodaj do zakładek permalink.

One Response to II Etap konsultacji społecznych „Junikowo – Północ”

  1. Antonio mówi:

    Bardzo mnie niepokoi zabudowywanie osiedla Junikowo-Północ wysoką zabudową wielorodzinną – to jest teren na którym znajduje się niska zabudowa jednorodzinna od dziesiątek lat ! Oczekuję, że granicą tej zabudowy będzie ulica Jeleniogórska. Rada Osiedla musi zabezpieczyć , aby zabudowa Placu Światowida była NISKA i JEDNORODZINNA pod rygorem ewentualnych odszkodowań za utratę wartości sąsiadujących nieruchomości. O zachowaniu charakteru osiedla i elementarnej spójności urbanistycznej nawet nie wspomnę bo wygląda na to, że pieniądz za wszelką ceną i interes deweloperów jest ponad prawami mieszkańców.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*