Twój e-PIT -kampania informacyjna dla podatników

Szanowni Państwo  

Naczelnik Urzędu Skarbowego Poznań – Grunwald, informuje  o możliwości skorzystania z usługi Twój  e-PIT w Urzędzie Skarbowym Poznań – Grunwald w dniu 02.03.2019  w godz. od 8.00 do 13.00. Program realizowany   w związku z wprowadzoną przez Ministerstwo Finansów w 2019r. usługą Twój e-PIT,  kampanią  informacyjną dla podatników.

Zarząd Osiedla Junikowo

 

 

 

Warsztaty dla mieszkańców na temat zanieczyszczeń powietrza.

Informacja z Biura Koordynacji Projektów i Rewitalizacji Miasta, Urzędu Miasta Poznania.

Szanowni Państwo,
Stowarzyszenie Metropolia Poznań we współpracy z wszystkimi zrzeszonymi gminami realizuje projekt dotyczący działań edukacyjno – informacyjnych na temat zanieczyszczeń powietrza. W szczególny sposób w projekt zaangażowane jest Miasto Poznań. Na terenie Miasta zainstalowanych zostało 86 czujników na terenie szkół podstawowych mierzących jakość powietrza w Poznaniu. W ramach działań informacyjnych przewidziano warsztaty z nauczycielami szkół  oraz mieszkańcami, które przeprowadzają przedstawiciele Polskiego Alarmu Smogowego.
Najbliższe warsztaty dla mieszkańców Poznania odbędą się 20 lutego 2019 w Sali Białej Urzędu Miasta Poznania od godziny 17. Spotkanie potrwa ok 2,5 godziny.