Koniec sezonu

W związku w pogarszającą się pogodą i prognozowanymi opadami śniegu, 28 listopada zdemontowane będą siatka i słupy na boisku w Parku im. ks. Feliksa Michalskiego. Zdjęcie siatki i słupów nastąpi o godzinie 13:00, zatem wszystkie rezerwacje od tej godziny są nieaktualne. W związku z planowaną aktualizacją systemu rezerwacji, zostanie on wyłączony, konta ponownie zostaną usunięte, a wszelkie informacje na jego temat zostaną podane na 2 tygodnie przed rozpoczęciem sezonu w 2016 roku.

Nowy sezon boiska w parku im. ks. Feliksa Michalskiego

Dzisiaj ruszyła możliwość rezerwacji boiska w parku im. ks. Feliksa Michalskiego. Pojawiało się wiele pytań, dlaczego boisko jeszcze nie działa, przyczyną tego była konserwacja zarówno systemu rezerwacji jak i siatki. Konieczna jest ponowna rejestracja. Siatka zawieszona zostanie w sobotę 25 kwietnia w godzinach popołudniowych, natomiast od dzisiaj będzie możliwa rezerwacja terminów od poniedziałku 27 kwietnia.

Rada Osiedla Junikowo

Koniec sezonu gry na boisku w parku im. ks. Feliksa Michalskiego

Rada Osiedla Junikowo informuje, że w sobotę 22 XI o godzinie 13:00 nastąpi zamknięcie sezonu gry na boisku w parku im. ks. Feliksa Michalskiego. Następuje to z racji pogarszającej się pogody, w związku z którą należy zabezpieczyć na okres zimowy siatkę oraz słupy. Informujemy również, że w wyżej wymienionym terminie odbędzie się również sprzątanie boiska, na które serdecznie wszystkich korzystających w tym roku z boiska zapraszamy.

Nowy system rezerwacji boiska

Od dzisiaj funkcjonuje nowy system rezerwacji boiska w Parku przy ulicy Grunwaldzkiej, wykonany przez młodego junikowskiego informatyka, który sam zaproponował wykonanie takiego systemu. Bardzo dziękujemy za poświęcenie swojego czasu na sprawy osiedla.

W związku z propozycjami mieszkańców Junikowa wprowadzone zostały limity rezerwacji, tj.:
– max. 2h dziennie
– max. 8h tygodniowo

Aby rezerwować boisko należy utworzyć konto w podanym poniżej linku, poczekać na akceptację konta przez Administratora, a następnie zalogować się na stronę przy pomocy hasła, które zostanie wysłane na podanego maila. Terminy wybieramy dwukrotnym kliknięciem, od tego momentu wybrany przez Państwa termin jest już zarezerwowany, aby cofnąć rezerwację, wystarczy ponownie dwukrotnie kliknąć na zarezerwowanej godzinie.

W razie wszelkich pytań prosimy kierować maile na adres: boisko@junikowo.com

System działa poprawnie jedynie na przeglądarkach: Opera, Firefox, Chrome oraz IE 9 oraz IE 10

NOWY SYSTEM REZERWACJI BOISKA

Turniej Tenisa Ziemnego

RADA OSIEDLA JUNIKOWO
zaprasza do udziału w
TURNIEJU TENISA ZIEMNEGO

Turniej rozegrany zostanie w 3 kategoriach wiekowych:
-DZIECI
-PANIE
-PANOWIE

Eliminacje odbywać się będą od 4.06 do 14.06 2013
w parku przy ulicy Grunwaldzkiej.

Finały zostaną rozegrane 15 czerwca w trakcie odbywającego się w tym dniu festynu.

Wymogi i rekrutacja:
– turniej skierowany jest do osób zamieszkałych na terenie Junikowa
– zapisy do turnieju przyjmuje p. Marek Czajkowski
tel. 792-228-716 lub 61 868-46-17

Spotkanie organizacyjne i losowanie par odbędzie się 3.06 (poniedziałek) na korcie przy ul. Grunwaldzkiej o godzinie 19

Boisko w parku przy ulicy Grunwaldzkiej 250/252


Z racji na wiele pytań i próśb otwieramy sezon rezerwacji na boisku w parku przy ul. Grunwadzkiej 250/252 kilka dni wcześniej od założonego (po zakończeniu zeszłego sezonu) terminu. Klikając w baner, lub w zakładkę Boisko, przejdą Państwo na podstronę, na której będą umieszczane wszelkie informacje oraz aktualne plany rezerwacji boiska.

Rada Osiedla Junikowo